Usługi instalacyjne i serwisowe


Na Państwa życzenie świadczymy usługi instalacji systemów AV, od prostych montaży pojedynczych projektorów po zaawansowane i rozbudowane systemy audiowizualne. 


>> Zaprojektowanie sali i dobór urządzeń

>> Zainstalowanie projektora i ekranu (podwieszenie, podłączenie kabli)

>> Wykonanie okablowania wg wymiarów sali (VGA, S-Video, DVI, HDMI itp)

>> Zaprojektowanie i zainstalowanie nagłośnienia sali

>> Zaprojektowanie i zainstalowanie zintegrowanych systemów sterowania

Wspieramy również naszych Klientów w tworzeniu koncepcji systemów AV.
Szczególną wagę przykładamy do określenia celów, jakie ma spełniać sala. Ważny jest dla nas przedmiot działalności Państwa firmy, rodzaj spotkań jakie odbywać się będą w sali konferencyjnej, najczęściej używane materiały w prezentacjach.

Ma to ogromne znaczenie, bo rozwiązania np. dla firm szkoleniowym są zupełnie inne od rozwiązań dla firm zajmujących się produkcją urządzeń technicznych, dodatkowo mających własne zespoły projektowe.

Rzecz w tym, aby infrastruktura AV była dla Państwa dobrym narzędziem ułatwiającym pracę, a nie zestawem przypadkowych urządzeń, z których połowa nie jest wykorzystywana, bo nikt ich nie potrzebuje. Zrozumienie sposobu w jaki Państwo pracujecie pozwala nam sugerować najlepsze rozwiązania i konfiguracje sprzętu.

Jeśli jest taka potrzeba, instalacje wykonujemy również poza zwyczajowymi godzinami pracy (np. w nocy) lub w dni wolne, tak aby prace nie ingerowały w normalne funkcjonowanie Państwa firmy.

Aby otrzymać wycenę usługi instalacji (np. wyposażenia sali konferencyjnej), prosimy o przesłanie mailem kilku podstawowych danych:

- wymiary pomieszczenia (szerokość, długość, wysokość)
- rodzaj sufitu (betonowy, podwieszany, blaszany lub inny)
- informację czy instalacja będzie wykonywana z posiadanych przez Państwa urządzeń, czy chcą Państwo skorzystać również z naszej oferty sprzętu
- jeśli to możliwe, prosimy o przesłanie zdjęć pomieszczenia